Minőség mindenek előtt! Teljes körű generálkivitelezés!

Állásajánlataink

Tisztelt Érdeklődő!

Cégünk gyors növekedése elengedhetetlenné teszi új szakemberek felvételét. Itt található állásajánlatainkra a kapcsolat menüpontban tud üzenni nekünk a tárgyba kérjük írja be melyik állásra szeretne jelentkezni vagy a hirdetésben feltüntetett elérhetőségeink valamelyikén megkeresheti kollégánkat.

Köszönjük bizalmát!

1. Festő, mázoló és gipszkartonozó

Generálkivitelező cégünk keres festő, mázoló és gipszkartonozó szakembereket budapesti és vidéki munkavégzésre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Épületek külső és belső festése
  • A felület előkészítése, glettelése, csiszolása
  • Festés – mázolás – gipszkartonozás (válaszfalak, mennyezet)

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Önálló, igényes munkavégzés

Pontos, gyors, munkájára nagyon igényes szakemberek jelentkezését várjuk fényképes önéletrajz megküldésével és fizetési igény megjelölésével az info@sildagroup.hu e-mail címen vagy munkaidőben a 06 – 1 – 720 – 1125 telefonszámon!

2. Kőműves

Generálkivitelező cégönk keres kőműves szakembereket budapesti és vidéki munkavégzésre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Vakolás
  • Falazás
  • Betonozási munkák

Elvárások:

3. Építésvezető

Generálkivitelező cégünk keres építésvezetőt budapesti és vidéki munkavégzésre, azonnali kezdéssel.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • precizitás, terhelhetőség

Előny:

  • Releváns munkatapasztalat, ellenőrizhető referenciákkal
  • B kategóriás jogosítvány
  • FMV megléte.
  • Szárazépítészeti kivitelezési ismeretek

Főbb feladatok:

  • Építkezésen kint lévő csapat irányítása
  • Kapcsolattartás a területen lévő többi szakági művezetővel, építésvezetővel
  • Ütemtervek készítése a munkaerő kapacitás tervezhetősége végett
  • Előzetesen meghatározott anyagmennyiségek ellenőrzése az építési területen

Juttatások:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Munkavégzéshez szükséges munkavédelmi felszerelés
  • Céges telefon

Silda Group 8 Építőipari Kft.

Év Homlokzata 2016 Különdíj

Bár az Év homlokzata különdíjat elnyertük a panelfelújítás kategóriában 2016-ban, 2017-ben is töretlen lelkesedéssel, és minősségel szeretnénk Ügyfeleink szolgálatába állni.

Itt megtekinhető az oklevél másolata PDF verzióban:

> Kattintson erre a linkre!